Arian Bajrami shpallet personazh i vitit si më i kërkuari në Instagram në Maqedoninë e Veriut (FOTO)

Loading...

Arian Bajrami është një ndër të rinjt më me ndikim në Maqedoninë e Veriut me historitë e tij të suksesit, shkruan Billbordi.net

Ai numëron qindra e mijëra pëlqime nëpër postimet e tij e mijëra ndjekës në profilin e tij zyrtar në Instagram ku ndan çaste nga jeta e tij publike dhe ajo personale.

Por e fundit është diçka shumë e veçant pasi ai nga media jonë më e madhe entertainment në Maqedoninë e Veriut “Billbordi” është shpallur si Personazhi i Vitit 2019 duke e cilësuar si personi me influencë të madhe dhe të shpejt të numrit të ndjekësve dhe interesimit të publikut për lajmet kushtuar Arian Bajramit të postuara në mediumin tonë online.

Së fundmi Arian Bajrami nëpër media ishte përfolur edhe për një lidhje të mundshme me një modele nga Prishtina ku u kapën mat në një hotel të Kosovës./Billbordi.net

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment