Vjollca Haxhiu zbukurohet për në dasmë, merr vëmendjen fustani i saj interesant (Foto)

Loading...

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Vjollca Haxhiu, po vazhdon të jetë një nga më të preferuarat e publikut.

Ajo hyn në mesin e këngëtareve më të ftuara të këndojë në dasma e festa të ndryshme si në Kosovë ashtu edhe jashtë saj.

Vjollca është e përfolur shumë edhe për paraqitjet e saj gjithmonë në hap me modën.

Mirpëo, në një dasmë që ka shkuar në fundi, ajo ka veshur një fustan shumë interesant dhe që s’e kemi parë më herët.

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment