Transformohet Dafina Zeqiri (Foto)

Loading...

Dafina ndryshon sërish Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri vazhdimisht po tërheq vëmendje me stile të ndryshme të flokëve, shkruan Billbordi.

Dafina nuk heziton që të bëjë eksperimente me dukjen e saj, si për videoklipe, paraqitje në koncerte ashtu edhe në jetën e përditshme.

Këngëtarja në një fotografi që ka publikuar sot në rrjetin social Instagram, është shfaqur me balluke dhe flokë të gjata.

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment