Sot ka ditëlindjen ‘Selini’ nga seriali ‘Vajzat e Gyneshit’ dhe prezanton të dashurin e saj publikisht i thotë: Je heroi im (Foto)

Loading...

Hande Ercel po bën bujë si aktore shumë e suksesshme në kinematografinë turke. Serialet që mori pjesë janë të panumërta dhe në secilin rrëmbeu rolin kryesor, përcjell Billbordi.net

Në publikun kosovar u bë e njohur me rolin e ‘Selinit’ në serialin ‘Vajzat e Diellit’. Selin është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Sot, ajo feston ditëlindjen. E në këtë ditë ajo zgjodhi që ta prezantojë për publikun edhe të dashurin e saj e që është këngëtari i njohur, Murat Dalkilic.

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment