Sonte shpallen nominimet për kategorinë “Best New Artist” – Billbordi Awards 2017

Loading...

Sonte në ora 20:00 do të zbulohen 6 të nominuarit për kategorinë Best New Artist në kuadër të Billbordi Awards 2017.

Në mesin e 6 artistëve të pëzgjedhur janë vlersuar dhe hulumtuar në bazë talenti dhe kanë shënuar rritje.

Publiku do mund të votojë nga sot ora 20:00 e deri me 20 Tetor në ora 20:00 ku dhe pastaj do kalkulohen votat nga ana e Billbordi Media.

Qëndroni me ne pasi dicka interesante po ju pret…/Billbordi.net

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment