Sinan Vllasaliu “thur” vargje për ditëlindjen e gruas (Foto)

Loading...

Ata janë një çift simpatik. Sinan Vllasaliu përmes rrjeteve sociale, ka shfrytëzuar rastin ta urojë bashkëshorten me rastin e ditëlindjes.

Këngëtari postoi një foto të bashkëshortes, në të cilën uroi që edhe shumë vite të jetojë pranë tij.

“Edhe shumë vite me shendet zemer ne rrugetimin e perbashket ne jet”, janë fjalët e Sinanit.

Për ndryshe, Sinan Vllasaliu është shumë aktiv me këngë të reja dhe mbrëmje muzikore.

FOTO:

Shpërndaje në:
loading...

Add Comment