Shkurta e Njomza e ‘kallin’ me valle në dasmë, por shikoni cila mori vëmendjen (Foto)

Loading...

Shkurte Gashi dhe Njomza Martinaj janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ato përveç që janë shumë të përfolura për profesionet e tyre, janë paraqitjet plot stil ato që i bëjnë edhe më të komentuar na publik, përcjell Billbordi.net

Shkurta dhe Njomza janë shoqe shumë të mira e këtë e shohim në imazhet e përbashkëta që i publikojnë.

Së fundi, ato kanë qenë në një dasmë bashkë dhe në fotot e publikuara shohim se ato i kanë lënë pa fjalë të gjithë me pamjet.

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment