‘Sanemi’ flet e përlotur për përfundimin e serialit “Zogu i Hershem”

Loading...

Demet Ozdemir dhe Can Yaman janë dy aktorët që kanë bërë deklarata publike për përfundimin e xhirimeve të serialit “Një puthje në errësirë” që transmetohet në ekranin e Tring.

Me rastin përfundimit të xhirimeve të gjithë gazetarët kanë shkuar të intervistojnë kastin e aktorëve dhe producentëve. Ndër të intervistuarit ka qenë padyshim edhe Demet e cila u shpreh:

“Më vjen vetëm të qaj. Nuk më pëlqen asnjëherë të them “lamtumirë”. Më vjen shumë keq që e gjitha mbaroi…”

FOTO:

Shpërndaje në:
loading...

Add Comment