Roberti do t’i bie pishman, Nora bëhet nuse tradicionale, ja ҫfarë ka gatuar (Video)

Loading...

Nora Istrefi dhe Robert Berisha ka disa ditë që janë ndarë.

Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në Instagram, shkruan Billbordi.net

Të dy tashmë po vazhdojnë jetën e tyre.

Me postimin e fundit, Nora shihet duke ngrënë ushqime tradicionale.

Me këtë veprim do ta befasojë edhe Robertin.

VIDEO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment