Publikohet “Simpatia e shkollës”, kënga e re nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi (Video)

Loading...

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi janë bashkuar për projektin e tyre të fundit.

“Simpatia e shkollës” është kënga që bëri bashkë dyshen, përcjell Billbordi.net

Ata kanë paralajmëruar para pak ditëve këngën e tyre të përbashkësht për fansat.

Këtu mund ta ndiqni këngën.

VIDEO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment