Po martohet ‘Sureja’, zgjodhi për burrë këngëtarin më të bukur turk (Foto)

Loading...

Asli Enver është një aktore shumë e pëlqyer turke.

Ajo është shumë e njohur sidomos me rolin e saj të ‘Surejas’ në serialin ‘Nusja nga Stambolli’, përcjell Billbordi.net

Asli tani është në një lidhje dashurie me aktorin dhe këngëtarin e njohur turk, Murat Boz.

E i cili cilësohet si një prej më të bukurit në Turqi.

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment