Pak ditë para lindjes së Arianës, Ermali na njofton me super veturën ‘luksoze’ e tij të re (Foto)

Loading...

Ermal Fejzullahu ka blerë veturë të re. Yjet e estradës nuk hezitojnë aspak të shfaqin në rrjete sociale jetën luksoze që bëjnë.

Është Ermal Fejzullahu ai i cili ka bërë blerjen e radhës të një super veture.Këngëtari duket se është shumë i dhënë pas veturave, e tashmë e ka blerë edhe një të re, e cila është e tipit “Range Rover”.

Me një kërkim në internet, ky tip i kësaj veture del të ketë një çmim prej 80 mijë eurove.Ndryshe, Ermali dhe Ariana shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të katërt.

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment