Nusja e Milotit ‘sfidon’ të gjitha nuset, po shkëlqen në dimi e jelek (Foto)

Loading...

Milot Rashica është futbollisti shumë i pëlqyer i kombëtares kosovare. Ai është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas karrierës si futbollist, përcjell Billbordi.net

Po aq e përfolur është edhe gruaja e tij, Belkizi. Ajo është tejet aktive me postime në rrjete sociale. Mbrëmë ajo ka shkuar në një dasmë dhe e veshur në dimi e jelek ajo la pa fjalë të gjitha.

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment