Njihuni me blogeren e vetme nga Kërçova që bën një jetë luksoze (Foto)

Loading...

Blogeret shqiptare e sidomos vajza nga Maqedonia e Veriut janë të pakta, por sot ju prezantojmë blogeren e vetme shqiptare nga qyteti i Kërçovës Benarda Kadriu e cila është mjaftë aktive, shkruan Billbordi.net

Ajo bën një jetë tepër luksoze, viziton vende të ndryshme, foto profesionale kto janë disa nga veçantit që e përshkruajn jetën e kësaj blogereje.

Benarda Kadriu është prezantuar nga Arian Bajrami djali i cili shpesh është bërë pjesë i shtypit rozë.

Ndryshe Benarda njihet edhe me shkurtesën e saj “Bata” nga rrethi i saj dhe ato që ndjekin gjërat që ajo bën.

Ajo ka sjellur një fotoshooting për festat e fundvitit ku shfaqet mjaftë tërheqëse dhe joshëse./Billbordi.net

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment