Një nuse si Learta reja e Shyhretes, shikoni ëmbëlsirat dhe drekën që ka përgatitur për Bajram (Foto)

Loading...

Learta është ndër personazhet me te perfolura në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan Billbordi.net

Tashmë ajo njihet edhe me dyqanin e saj të fustaneve të quajtur “Mia Matin”.

Krahas kësaj atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo na ka prezantuar me ëmbëlsirat dhe drekën që ka përgatitur për Bajram.

Learta duket të jetë një nuse mjaftë e zonja.

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment