Një bionde tejet tërheqëse, kjo është e dashura e Miranit tek seriali ‘Hercai’ në realitet (Foto)

Loading...

Seriali ‘Hercai’ po bëhet çdo ditë e më i sukseshëm. Ky produkt i kinematografisë turke, po bëhet shumë i pëlqyer jo vëtëm në Turqi por edhe jashtë saj, përcjell Billbordi.net

Ai po ndiqet edhe nga publiku shqiptar. Është roli i ‘Miranit’ një prej roleve kryesore dhe një ndër më të pëlqyerit.

Aktori Akin Akinozu duket se në jetën reale është edhe më i pashëm se sa në serial. E po aq i bukur sa ai është edhe e dashur e tij, e cila duket se është një bionde tejet tërheqëse.

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment