Me grim e frizurë të rëndë, Sahidja e Motrave Mustafa po duket si nuse sonte (Foto)

Loading...

Sahide Mustafa është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës folklorike.

Ajo se bashku me motrat e saj janë të njohura si Motrat Mustafa dhe muzika e tyre dëgjohet anë e mbanë ku ka shqiptarë, shkruan Billbordi.net

Këngëtarja në fjalë është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sahidja sonte ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur.

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment