Kjo është nusja që ia mori zemrën djalit të Halil Kastratit (Foto)

Loading...

Halil Kastrati humanisti shqiptar ka mbledhur mbrëmë shumë fytyra të njohura në dasmën e djalit të tij, Firdeusit, shkruan Billbordi.net

Derisa prezentë ishin edhe disa politikanë, në rrjete sociale u publikuan fotografi nga atmosfera në dasmë.

Çifti, Firdeus Kastrati dhe gruaja e tij Blerina, janë aktiv në rrjete sociale, derisa shpesh publikojnë fotografi së bashku.

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment