Kaq të bukur e ka djalin Gili, por me një tatuazh misterioz, ja domethënia (Foto)

Loading...

Media shpesh është marrë edhe me dy djemtë e çiftit Gili dhe Ilir Berani. Roberti e Redoni, tashmë njihen nga publiku, shkruan Billbordi.net

Roberti ka qenë ndjeshëm më i i përfolur, edhe për shkak të zhvillimeve në jetën private.

E, Redoni, është djali i dytë i çiftit të njohur, i cili jeton e studion jashtë vendit. Bukuroshi i familjes së fundi ka bërë një tatuazhë poshtë syrit, shkruan “Kosovarja”.

Çfarë ka shkruar në këtë vend kaq ekspozues, Redoni? “Notorious”, kjo është fjala e tatuazhuar.

E, pse “Famëkeq”?.

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment