Kallashi e sëmurë, shikojeni si vallëzon

Loading...

Valltarja e njohur, Donjeta Kosumi (Kallashi) vazhdon të jetë njëra ndër femrat më të komentuara në mediat rozë. Ajo e ka dëshmuar se e ka pasion vallëzimin madje kur është fjala për vallëzim atë nuk e ndalon as sëmundja.

Në një video që e ka siguruar Express, Kallashi shihet duke vallëzuar me infuzion në dorë.

Bukuroshja cila ka paralajmëruar se do ta vazhdojë jetën dhe karrierën në Amerikë ende ndodhet në Kosovë.

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment