Jehona Deari vogëlushja nga Gostivari pjesë e agjencisë së modelingut TOC Management (FOTO)

Loading...

Jehona Deari quhet modelja më e re 8 vjecare e agjencisë së modës në Maqedoninë e Veriut, TOC Management e cila gjendet me seli në Shkup, shkruan Billbordi.net

Jehona ka nënshkruar kontratë 1 vjecare me këtë agjenci ku gjatë këtij viti ajo pritet të bëhet pjesë e disa projekteve të ndryshme që do i sjellin edhe sukseset e para asaj si një udhëtare e re në rrugën e modës dhe industrisë artistike.

Jehona Deari ka vetëm 18 vjece dhe është lindur në qytetin e Gostivarit, ajo përvec modës si hobi e ka edhe aktrimin ku si synim e ka pjesëmarrjen nëpër projekte të ndryshme filmike.

E së fundmi Jehona ka realizuar një photoshooting me fotografin e njohur Samet Muca tek studio e tij Studio Foto Muca të cilat mund ti shihni më poshtë.

Ajo ka hyrë në rrugën e saj artistike kaq e vogël, e ne i urojmë asaj sa më shumë suksese./Billbordi.net

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment