Gili e veshur në fustan nusërie, publikoi pamjen më të bukur me burrin (Foto)

Loading...

Gili është këngëtarja që gjithmonë ka qenë në qendër të medieve rozë dhe publikut.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe qysh në fillim u bë e preferuara e publikut, përcjell Billbordi.net

Gili është tejet aktive si me këngë të reja ashtu edhe në festa të ndryshme.

Së fundi ajo ka qenë pjesë e një program të inqizuar për vitin e ri.

Ajo shfaqet e veshur në fustan nusërie, e krah burrit publikoi foton më të bukur.

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment