Fifi shpërthen në lot gjatë fjalimit ku po kërkohet ndihmë për të prekurit nga tërmeti (Video)

Loading...

Fjalimi emocionues i Tunës dhe Fifit për të prekurit nga tërmeti. Tuna, ditë më parë mbajti konferencë shtypi në Shkup.

Këngëtarët ditë më parë u mblodhën në Shkup, me një kauzë të përbashkët, ndihmën e të prekurve nga tërmeti në Shqipëri, shkruan Billbordi.net

Tuna thirri konferencë për shtyp, ku u bë thirrje për t’i ndihmuar banorët e Shqipërisë kushdo që ka mundësi.

Ajo tha një fjalim prekës, me mesazhin se vëllezërit në Shqipëri nuk janë vetëm, ajo tha se bashkë do ia dalim.

Për të mësuar detajet, klikoni në videon e mëposhtme.

VIDEO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment