Dobësimi e ka zbukuruar edhe me shumë Shyhretën, kështu e sfidon vajzën e saj (Foto)

Loading...

Shyhrete Behluli dhe vajaza e saj Engjëllusha Salihu janë figurat më të përfolura të shoëbizit shqiptar.

Dukja e tyre merr gjithmonë vëmendje të madhe dhe diskutohet shumë në media, përcjell Billbordi.

Engji është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një foto nënën e saj Shyhreten të cilat duken jashtëzakonisht bukur.

E dobësuar dhe me fustan të bukur, Shyhretaje po e sfidon vajzën e saj.

Cila po duket me bukur, vlerësojeni ju vet.

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment