Djali i Adelinës e ka ditëlindjen, por veshja provokuese e këngëtares merr vëmendjen (Video)

Loading...

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Adelina Tahirin dhe bashkëshorti i saj, Serjozha Markov sonte organizuan festë me rastin e ditëlindjes së të birit.

Djali i tyre, Joni para dy jave mbushi 1 vjet, ndërsa sonte Adelina dhe Serjozha i organizuan atij një festë madhështore. Në mesin e shumë të ftuarve, në një ambient mjaft të bukur, çifti sonte po feston ditëlindjen e djalit.

Këngëtarja ka publikuar një video ku shfaqet duke prerë tortën e ditëlindjes së djalit.

E veshur me fustan provokues, Adelina ka marrë gjithë vëmendjen.

VIDEO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment