Dafina Zeqiri dhe Tayna ‘çmendin’ publikun, bëjnë ‘twerk’ në mes të skenës (Video)

Loading...

Janë dy ndër këngëtaret me të pëlqyera në trojet shqiptare.

Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit.

Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji.

Të veshura shkurt, Dafina dhe Tayna bënin lëvizje provokuese në skenë dhe tundnin të pasmet me ‘twerk’.

VIDEO:

Shpërndaje në:
loading...

Add Comment