Befason Shyhretja, shfaqet në këtë gjendje nga aeroplani (Foto)

Loading...

Shyhrete Behluli po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është shumë e pranishme si me këngë të reja ashtu edhe në festa të ndryshme, përcjell Billbordi.net

Krahas angazhimeve, ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga aeroplani dhe ku duket se është lodhur shumë, e kështu s’jemi mësuar ta shohim Shyhreten.

FOTO:

Shpërndaje në:
Loading...

Add Comment